Nie miał łatwego życia teraz marzy o kochającym domku

Dodane przez A..., Wtorek, 20 Marzec, 2018  09:03

Opis oferty:

Koks to psiak, który całe swoje życie spędził na łańcuchu, czasami się zerwał, poszczekał i przeszkadzał sąsiadowi... przyszedł raz do sklepu i chciał trutkę na szczury dla psa...

Zabrałyśmy Koksa, aby nie skonał w męczarniach. Koksik szuka nowego domku, może mieszkać na podwórku. Jest wesołym psiakiem.

Niestety żyjąc w takich warunkach miał ograniczoną ilość bodźców i teraz kiedy wreszcie poznaje świat, nie do końca radzi sobie z takim natłokiem nowych i zupełnie nieznanych rzeczy na około, co przekłada się na szczekliwość. Podobnie jest z kontaktami z ludźmi, Koks jest tak spragniony ludzi i możliwością miziania oraz tulenia, że bardzo mocno emocjonuje się tymi chwilami. Ktoś kto adoptuje psiaka, musi pokochać go ale mądrze i od razu uczyć samodzielnego zostawania w domu.

Nad tymi rzeczami można pracować pod okiem behawiorysty, a nawet trzeba by polepszyć samopoczucie psa, by lepiej radził sobie z własnymi emocjami. Koks to młody psiak, ma około 3 latka, dobrze rokujący, przy zaangażowaniu nowej rodziny w jego resocjalizacją pod okiem behawiorysty, szybko nastąpi poprawa w jego zachowaniu i będzie to psiak całkowicie oddany człowiekowi.

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej

Kontakt : 695 491 549 i 503 603 501
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 137
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie