Praca na produkcji!

Dodane przez Ewelina Święch (Firma), Piątek, 08 Wrzesień, 2017  11:04
  • Lokalizacja: Otwock
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:LeasingTeam Group Sp. z o. o.

Opis oferty pracy:

Praca od zaraz!

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: ok. Otwocka

Zakres obowiązków:
W zależności od stanowiska.
Pakowanie produktu, ocena jakości opakowania oraz jego zgodności z obowiązującymi wytycznymi;
Przemieszczanie palet z produktem, owijanie, stretchowanie;
Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub techniczne mechaniczne, elektromechaniczne;
Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane;
Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń w firmie produkcyjnej będzie mile widziane;
Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
Praca na umowę o pracę;
Praca w systemie 4 brygadowym;
Wynagrodzenie zależne od stanowiska i kwalifikacji;
Dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju.

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 564